SPALIO 25 D. (pirmadienis)
18:30 / 2TAURĖS MENO studija (Pylimo g. 65)

Lotynų Amerikos kultūros dienos IN LATINO ir tapybos studija DVI TAURĖS MENO kviečia į tapybos renginį FRIDOS PORTRETAS.

Frida Kahlo – viena žinomiausių ne tik Lotynų Amerikos, bet ir viso pasaulio dailininkių. Meksikos liaudies meno ir vietinės kultūros persmelkti realizmo ir simbolizmo darbai neplieka abejingų. Menininkę labiausiai išgarsino jos autoportretai – tik išgirdus vardą Frida prieš akis iškyla aistringos moters su vienu antakiu ir gėlių vainiku vaizdas. Tačiau dažnu atveju jie kalba ne apie grožį, o apie skausmą ir fizines bei dvasines kančias lydėjusias autorę nuo pat vaikystės. Savo darbuose Frida Kahlo kelia tapatybės, lyties, mirties ir kūniškumo klausimus, o portretą naudoja kaip objektą šiems klausimams nagrinėti.

Kviečiame pasinerti į Fridos Kahlo darbų pasaulį ir kartu patyrinėti jos portretus!
Renginio metu tapysime vieną iš Fridos portretų – o jus pakviesime improvizuoti papildant paveikslą savo jausmais ir išgyvenimais.

Tapybos patirtis nereikalinga. Net jei niekada nelaikėte teptuko rankoje, kviečiame prisijungti – mūsų renginiuose tapyti gali kiekivenas.

Renginio kaina – 29 eur.
Į ją įskaičiuota 4val užsiėmimo vedimas bei visos reikiamos priemonės (40x50cm drobė su porėmiu, profesionalūs akriliniai dažai, teptukai, etc.). Po renginio paveikslą galėsite parsinešti namo.

Registracija į renginį (pasirinkus iš renginių sąrašo): https://www.2tauresmeno.lt/rengini-kalendorius arba el.p. info@2tauresmeno.lt
Renginio metu privaloma turėti galimybių pasą ir dėvėti apsaugines kaukes.