SPALIO 26 D. (antradienis)
18:30 / Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka (Gedimino pr. 51 / Konferencijų salėje, 5 aukšte.)

Dokumentinio filmo „Akonkagva: Naujas šansas“ peržiūra ir susitikimas su ultramaratonininke ir avantiūriste Danguole Bičkūniene.

Apie filmą „Akonkagva: Naujas šansas“
rež. Wiland Pinsdorf / 2016 / Brazilija, Argentina / 46 min
Dialogai – anglų k.
Sekite ultramaratonininkės Fernandos Maciel (Brazilija) kelionę į Argentiną, kur ji bandys tapti pirmąja moterimi, per 24 val. užkopusia ir nulipusia į vieną iš aukščiausių planetos kalnų Akonkagva. Akonkagva – aukščiausias Amerikos ir Pietų pusrutulio kalnas, taip pat aukščiausia už Azijos kontinento ribų esanti viršukalnė. Iškilęs Anduose, Argentinos teritorijoje, netoli Čilės sienos.

Apie Danguolė Bičkūniene
Danguolė Bičkūnienė yra alpinistė, ilgų nuotolių bėgikė ir pagarsėjusi avantiūristė. Ji leidžiasi į pavojingiausius pasaulio bėgimus palei vulkanus, kalnus ir įkalnes. Dar daugiau, ultramaratonininkei šimtų kilometrų žemėje neužtenka – trijų vaikų mama kopia į aukščiausias viršukalnes, kad virš debesų iškeltų Lietuvos trispalvę. Danguolė papasakos ir pasidalins savo įspūdžiais kopiant į aukščiausią kalną Lotynų Amerikoje.

Renginys nemokamas, tačiau rekomenduojame užsiregistruoti iš anksto: https://forms.gle/Jsnn25d8NvW42eBw8

Taip pat bus galimybė renginio dieną užsiregistruoti prie durų.
Įėjimas su galimybių pasu arba kitu dokumentu, įrodančiu vakcinacijos, persirgimo, atlikto PGR tyrimo neigiamą rezultatą. Renginio metu būtina laikytis visų saugumo reikalavimų.
Renginio metu bus fotografuojama.