Spalio 21 d. 19:00-24:00

Spalio 22 d. 11:00-24:00

Lokacija: Bernardinų kiemas, vyninė „Vyno vinis“ (Maironio g. 12)

Kaina: atidarymas/nemokamai

Du IN LATINO festivalio vakarus bus galima pasinerti į neoninį CHICHA spalvų pasaulį, kurį kurs Alfredo Villar  – šio žanro tyrinėtojo ir parodų kuratoriaus, meno istoriko ir rašytojo iš Peru atvežta gatvės meno plakatų kolekcija. 

CHICHA gimimo istorija prasideda 60 -aisiais Peru, kai migrantai iš regionų, dėl karinių neramumų, skurdo ir nevilties pradeda keliaut į didmesčius ieškot geresnio pasaulio. Ši  muzika jiems tampa drąsos ir vilties, džiaugsmo ir įkvėpimų šaltiniu. O paraleliai su CHICHA garsais, maišančiais liaudies melodijas ir vakarų instrumentus, pirmiausia iš poreikio iliustruoti muzikos įrašų viršelius,o  vėliau ir koncertų plakatus – vystosi ir šio stiliaus grafikos menas –  pilnas spalvų ir žaismingos tipografijos. Ir tai, kas iš pradžių atrodė nesuvokiama gatvės estetika, šiandien jau tapo tarptautiniu mastu pripažįstamas bei populiarus šiuolaikinis menas ir mados dizainas.

In the early 1980s, a new music called Chicha was born in Peru. It is the Music of Immigrants, of those who have fled the countryside, of war, of misery, but also of those who have brought with them joy, courage and hope. Parallel to the Chicha Sound, a mixture of Vernacular melodies and Western instruments, a Graphic design full of colours and playful typography is developed, appearing first on record covers, then on concert and Party posters.

CHICHA posters art exposition is collected and represented by Alfreddo Villar, most famous expert of this genre and art expositions curator, historian  and writer from Peru. For two days visitors of IN LATINO festival will have the opportunity to experience colourful and fluorescent word of CHICHA.