50-ieji, vargingi Peru priemiesčiai. Gimsta savitas muzikos stilius. Netikėtas mix’as skirtingų vietinių ir vakarietiškų elementų, kuris pirmiausia atsiranda iš regionų į sostinę suvažiavusių ir geresnio gyvenimo didmiestyje ieškančių migrantų būtyje (buityje).  Bet  po truputį, per daugiau nei pusę amžiaus laužydamas nusistovėjusias taisykles, jis prasiskina kelią į populiarumą visame pasaulyje.  

Šis naujas muzikos žanras – CHICHA. Ir tai daugiau nei muzika. Ši šviesos ir maišto subkultūra yra autentiškas meninis stilius bei gyvenimo būdas. Todėl šiemet, spalio 21-22 dienomis,  IN LATINO festivalis judės CHICHA ritmu, kvies tyrinėti ir pajusti kas buvo ir vis dar yra spalvingiausia pogrindžio kultūra planetoje. 

Fluorescencinių spalvų pilnos IN LATINO dvi dienos, kaip koks psichodelinis šviesos burbulas pakibs viduryje šalto ir niūraus lietuviško rudens bei kvies dalyvauti susitikimuose su šios šalies kūrėjais, ragauti peruietiškus skonius ir spalvas bei judinti kūnus pagal CHICHA stiliaus muziką.